Webinarium Unum Życie: Program Grupowego Ubezpieczenia na Życie

Ostatnio informowaliśmy o tym, że doktoranci mają możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie. Znamy już termin webinarium przygotowanego specjalnie dla Was przez przedstawicieli firmy UNUM! 27 maja 2020 r. godz. 12.00 na platformie Zoom, będziecie mogli uzyskać wszystkie informacje oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Poniżej jest link do webinarium.

Unum Życie: Program Grupowego Ubezpieczenia na Życie dla Doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (webinar)
Time: May 27, 2020 12:00 PM Warsaw
Meeting ID: 920 1130 6867

Już teraz możecie zapoznać się z materiałem promocyjnym oraz dokumentami, które należy złożyć, by zostać objętym ubezpieczeniem. W pliku Uniwersytet Adama Mickiewicza … znajdziecie informacje szczegółowe o wariantach, kwotach składek, co obejmuje ubezpieczenie. By dołączyć do ubezpieczenie musie wypełnić wniosek oraz oświadczenie, a następnie złożyć je osobiście w p. 310, 312 lub 313 w Collegium Minus (ul. Wieniawskiego 1).

Serdecznie zapraszamy na webinarium i do zobaczenia!