Dni Doktoranta UAM

Zapraszamy na pierwszą edycję wyjątkowego wydarzenia na naszym Uniwersytecie – Dni Doktoranta UAM, które odbędą się 16-17 grudnia 2020 roku w formie zdalnej na MS Teams.Mamy dla Was dwa dni intensywnych szkoleń, wykładów i warsztatów o bardzo zróżnicowanej tematyce. Obecność potwierdzili Jej Magnificencja Rektor prof. Bogumiła Kaniewska oraz Prorektor ds. projektów badawczych i doktorantów prof. Przemysław Wojtaszek.

Możecie uczestniczyć wybranych przez siebie zajęciach – tych, których potrzebujecie lub ich tematyka Was zainteresuje.Będziecie mogli dowiedzieć się: jak zainteresować studentów treścią nauczania w dobie przekazywania wiedzy zdalnie, jak postępować w przypadku, gdy w zajęciach bierze udział student z niepełnosprawnością, jak dobrze publikować, w jakich konkursach grantowych możecie aplikować, a także jak zdobyć stypendium Fulbrighta. Będziecie mieli też możliwość zgłębić wiedzę z zakresu prawnych aspektów doktoratu.Szczegółowy harmonogram oraz informacje o tym, jak dołączyć do poszczególnych zajęć zamieścimy już wkrótce, sprawdzajcie nasz Facebook, stronę internetową (www.phd.amu.edu.pl) oraz Waszą pocztę.