Szkolenie „Jak przygotować dobry wniosek do NCN”

Piątek, 5 lutego 2021 o 11:30 UTC+01 – 12:30 UTC+01   Szkolenie dla doktorantów dedykowane przygotowaniu wniosku do konkursu NCN Preludium   Szkolenie na platformie Teams poprowadzi kierownik Sekcji Wsparcia Aplikacji Grantowych dr Anna Stachowiak-Szrejbrowska   Wszystkie szkolenia będą odbywały się w zespole Oferta konkursowa 2021 [poprzednia nazwa Oferta konkursowa jesień 2020].   Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy: annsta4@amu.edu.pl   Jeśli są już Państwo członkiem w/w zespołu wystarczy dołączyć do wybranego wydarzenia w kalendarzu.

How to prepare a good project proposal?

Piątek, 5 lutego 2021 o 13:00 UTC+01 – 14:30 UTC+01 A seminar for PhD students willing to prepare Preludium project proposal   The seminar will be led by dr Anna Stachowiak-Szrejbrowska – the Head of the Grant Application Support   The seminar will be available for the members of the Oferta konkursowa 2021 team (MS Teams).   To join the team, contact dr Stachowiak -Szrejbrowska annsta4@amu.edu.pl