Sejmik Doktorantów

Jest uczelnianym organem uchwałodawczym Samorządu Doktorantów. W jego skład wchodzą delegaci ze wszystkich studium doktoranckich UAM, a ich kadencje trwają 1 rok. Obrady Sejmiku prowadzi jego Marszałek. Sejmik zbiera się co najmniej raz na dwa miesiące lub częściej gdy jest taka potrzeba.

SEJMIK DOKTORANTÓW KADENCJI 2019/2020

Marszałek
mgr Mateusz Nowicki
(Wydział Chemii)
adres e-mail: mateusz.nowicki@amu.edu.pl

Wicemarszałek
mgr Artur Trzebny
(Wydział Biologii)
adres e-mail: arturtrzebny@amu.edu.pl

Delegaci:

  • Wydział Anglistyki:
    • mgr Piotr Szczepankiewicz
  • Wydział Antropologii i Kulturoznawstwa:
    • mgr Aleksandra Skowrońska
  • Wydział Archeologii:
    • mgr Olga Dec
  • Wydział Biologii:
    • mgr Ewelina Stolarska
    • mgr Artur Trzebny
  • Wydział Chemii:
    • mgr Marta Jędrzejczyk
    • mgr Mateusz Nowicki
  • Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej:
    • mgr Michał Kucharski
  • Wydział Filozoficzny:
    • mgr Kinga Ciereszko
  • Wydział Fizyki:
    • mgr Rita Wysoczańska
  • Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej:
    • mgr Adam Wronkowski
  • Wydział Historii:
    • mgr Dawid Gralik
  • Wydział Matematyki i Informatyki:
    • mgr Jędrzej Garnek
  • Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych:
    • mgr Adam Młynarczyk
  • Wydział Nauk o Sztuce:
    • mgr Patrycja Waśkowiak
  • Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa:
    • mgr Oliwia Kuban
  • Wydział Neofilologii:
    • mgr Agata Zielińska
  • Wydział Prawa i Administracji:
    • mgr Jan Szypuliński
  • Wydział Psychologii i Kognitywistyki:
    • mgr Mikołaj Buchwald
  • Wydział Socjologii:
    • mgr Klaudia Jankowska
  • Wydział Studiów Edukacyjnych:
    • mgr Marlena Kaźmierska
  • Wydział Teologiczny:
    • mgr Filip Michałkowski

2018/2029

  • Marszałek:
  • Wicemarszałek:
  • Delegaci:
    • Wydział Anglistyki:
      • mgr Halina Lewandowska
    • Wydział Biologii:
      • mgr Krystian Florkowski
      • mgr Agnieszka Chełkowska
    • Wydział Chemii:
      • mgr Sara Górka
      • wakat na miejscu drugiego delegata
    • Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej:
      • mgr Krzysztof Witczak
      • mgr Michał Kucharski
    • Instytut Filozofii:
      • mgr Joanna Dutka
    • Wydział Fizyki:
      • mgr Rita Wysoczańska
    • Wydział Historii:
      • mgr Ewelina Ebertowska
      • wakat na miejscu drugiego delegata
    • Wydział Matematyki i Informatyki:
      • Brak
    • Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych:
      • mgr Szymon Belzyt
    • Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa:
      • mgr Anna Siuda
    • Wydział Nauk Społecznych:
      • mgr Joanna Pankau
    • Wydział Neofilologii:
      • mgr Agata Zielińska
    • Wydział Prawa i Administracji:
      • mgr Hanna Wiczanowska
      • mgr Jan Szypuliński
    • Instytut Psychologii:
      • mgr Mikołaj Buchwald
    • Instytut Socjologii:
      • mgr Tomasz Kasprzak
    • Wydział Studiów Edukacyjnych:
      • mgr Syma Marta Al-Azab Malinowska
    • Wydział Teologiczny:
      • brak

2017/2018


2016/2017


2015/2016

  • Marszałek:
  • Wicemarszałek:
  • Delegaci:
    • Wydział Anglistyki:
      • mgr Bartosz Brzoza
    • Wydział Biologii:
      • mgr Oskar Musidlak
      • mgr Ewelina Paluch-Lubawa
    • Wydział Chemii:
      • mgr Izabela Grzelak
      • mgr Mateusz Bardziński
    • Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej:
      • mgr Ewelina Chodakowska
      • mgr Joanna Sikorska
    • Instytut Filozofii:
      • mgr Filip Leszczyński
    • Wydział Fizyki:
      • mgr inż. Mikołaj Krużyński
    • Wydział Historii:
      • mgr Marta Machowska
      • mgr Piotr Kuligowski
    • Wydział Matematyki i Informatyki:
      • mgr Bartłomiej Przybylski
    • Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych:
      • mgr Tomasz Sowada
    • Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa:
      • mgr Krzysztof Duda
    • Wydział Nauk Społecznych:
      • mgr Lidia Pasik
    • Wydział Neofilologii:
      • mgr Małgorzata Machcińska
      • mgr Sebastian Kubicki
    • Wydział Prawa i Administracji:
      • mgr Marta Karpińska
      • mgr Remigiusz Chęciński
    • Instytut Psychologii:
      • mgr Michał Kosakowski
    • Instytut Socjologii:
      • mgr Agnieszka Stamm
    • Wydział Studiów Edukacyjnych:
      • mgr Sylwia Polcyn-Matuszewska
    • Wydział Teologiczny:
      • mgr Robert Kharitonov

2014/2015

  • Marszałek:
  • Wicemarszałek:
  • Delegaci:
    • Wydział Anglistyki:
      • mgr Marta Frątczak
    • Wydział Biologii:
      • mgr Agnieszka Thompson
      • mgr Oskar Musidlak
    • Wydział Chemii:
      • mgr Marcin Dokowicz
      • mgr Mateusz Bardziński
    • Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej:
      • mgr Ewelina Chodakowska
      • mgr Katarzyna Fedorowicz
    • Instytut Filozofii:
      • mgr Filip Leszczyński
    • Wydział Fizyki:
      • mgr inż. Mikołaj Krużyński
    • Wydział Historii:
      • mgr Konrad Ziółkowski
      • mgr Jakub Józefiak
    • Wydział Matematyki i Informatyki:
      • mgr Lidia Typańska
    • Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych:
      • mgr Justyna Jażdzewska
    • Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa:
      • mgr Krzysztof Duda
    • Wydział Nauk Społecznych:
      • mgr Marcin Klaja
    • Wydział Neofilologii:
      • mgr Kornelia Kołupajło
      • mgr Anna Wartecka
    • Wydział Prawa i Administracji:
      • mgr Aleksandra Rytelewska
      • mgr Katarzyna Szczepańska
    • Instytut Psychologii:
      • mgr Michał Kosakowski
    • Instytut Socjologii:
      • mgr Małgorzata Kubacka
    • Wydział Studiów Edukacyjnych:
      • mgr Sylwia Polcyn-Matuszewska
    • Wydział Teologiczny:
      • mgr Natasza Lisowska